Únorové vydání časopisu STAVEBNICTVÍ opět na téma DŘEVOSTAVBY

Zobrazeno: 85

Časopis STAVEBNICTVÍ je odborný měsíčník oslovující kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. S měsíčním nákladem 35 408 výtisků a více než desetiletou tradicí se řadí časopis STAVEBNICTVÍ mezi nejčtenější odborný titul na trhu.


Časopis STAVEBNICTVÍ je distribuován pravidelně každý měsíc, na jméno do poštovních schránek, všem členům České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (více než 30 000 autorizovaných projektantů a techniků v ČR), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS) – tedy odborné veřejnosti ve stavebnictví.

Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl poskytnout čtenářům informace o aktuálním dění v oboru, představit technicky zajímavé projekty a v neposlední řadě upozornit na nové stavební výrobky a technologie.

Únorové dvojčíslí časopisu STAVEBNICTVÍ se bude, již tradičně, věnovat tématu DŘEVOSTAVBY. Termín vydání je 4. 2. 2019.

Ediční plán časopisu STAVEBNICTVÍ na rok 2019: www.casopisstavebnictvi.cz/inzerce


 

 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.