Rychlé, ekologické, úsporné a moderní 6kk

Zobrazeno: 328

Jedná se o rodinný dům na předem připravené základové desce o velikosti zhruba 100 m2, 6kk. Návrh vyšel z typového domu F05, avšak došlo k individuálním úpravám na přání investora.


V prvním patře jsou dva pokoje, ložnice, prádelna, dvě koupelny, šatna a wc, ve druhém patře obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozloze 42 m2, dále koupelna, technická místnost, pracovna, sklad zahradních potřeb. Nechybí veliká terasa se zastřešením pro relaxování. Dům je doplněn o centrální vysavač, podlahové topení a kamna s teplovodním výměníkem. Zvolena byla dřevohliníková okna s venkovními žaluziemi. Dům zdobí z boku nerezový komín Schiedel.
Dům byl rychle postaven z předem připravených celostěnových panelů DNK system. Výroba panelů probíhá na moderní výrobní lince za stálých klimatických podmínek pod kontrolou vedoucího výroby a mistrů jednotlivých pracovišť. Ve výrobní hale jsou panely smontovány, osazeny okny a vchodovými dveřmi.
Jak hodnotí stavební firmu investor? „Spolupráce s firmou DOMY D.N.E.S. s.r.o. byla po všech stránkách vynikající, doporučuji každému stavebníkovi.“

Více informací o společnosti DOMY D.N.E.S. anebo osobně na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2019.

IMG-20180621-WA0003-3050
IMG-20180621-WA0001
IMG-20180621-WA0004

 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.