Salon dřevostaveb 2019 – výzva k účasti

Zobrazeno: 193

Prestižní mezinárodní přehlídka moderní architektury ze dřeva Salon dřevostaveb 2019 začíná v těchto dnech výzvou pro architekty. Do termínu 8. 10. 2018 mohou zasílat architekti z ČR a SR ukázky (4-5 fotek + půdorysy) svých v uplynulém roce zajímavých realizovaných moderních dřevostaveb na salondrevostaveb@prodesi.cz a taky na této adrese a na čísle +420 732 705 574 získat více informací o akci, které ráda poskytne koordinátorka Salonu dřevostaveb, Klára Vlková.


Premiéra výstavy Salon dřevostaveb 2019, která se uskuteční ve dnech 7. – 10. února 2019 na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2019 na výstavišti Praha v Holešovicích, bude provázena atraktivním odborným doprovodným programem sestaveným z přednášek a prezentací českých architektů i zahraničních hostů. Mezi nejočekávanější hosty patří rakouský architekt Oliver Sterl z týmu kanceláře RLP (Rüdiger Lainer + Partner) Wien, který představí jednu z nejvyšších dřevostaveb současnosti – 24 podlažní budovu HoHo Wien, jejíž dokončení se očekává ještě v tomto roce.

K výstavě Salon dřevostaveb 2019, která je již 14. ročníkem úspěšného projektu zacíleného na propagaci kvalitní moderní dřevěné architektury, vydávají organizátoři stejně jako v minulých letech publikaci Ročenka dřevostaveb, která se objeví v prodeji v prosinci 2018. Architekt Pavel Horák, ředitel a zakladatel Salonu dřevostaveb a lídr architektonicko-realizační kanceláře Prodesi/Domesi, Praha/Bratislava: „Věřím, že své realizace do nového ročníku Salonu přihlásí jak renomovaní architekti dřevostaveb, tak i začínající, mladší tvůrci. Chceme představit veřejnosti výstavou i publikací Ročenka dřevostaveb opět široké spektrum nejzajímavějších moderních dřevostaveb, které aktuálně vznikli a vynikají kvalitní architekturou a děkujeme předem všem, kteří se do projektu zapojí.“

Po pražské premiéře má Salon dřevostaveb 2019 namířeno do Bratislavy, kde se uskuteční premiéra pro slovenskou odbornou i laickou veřejnost. Salon dřevostaveb 2019 zavítá později v průběhu roku 2019 i na další místa v České republice. Víc detailů o akcích a programu Salonu dřevostaveb najdou zájemci na www.salondrevostaveb.cz

salon-logo-fialovo-cerne
Tehov01-Barta-lr
Mardou-11-lr
Karlovarsko0007-lr
2017-10-21-095306-Pokorny
2-n-03-zobor-DSC4006
1-Prez-MV-architektura
rocenka2018-titulka

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.