Dřevostavby a moderní městská architektura

Zobrazeno: 417

Hodí se vůbec dřevostavby do městské zástavby? Ovšem, že ano! Do městského prostředí patří soudobé architektonické pojetí – to moderním dřevostavbám zdaleka není cizí.


Fundovaný a invenční architekt, který rozumí dřevostavbám a nejnovějším technologiím, jaké jsou v současnosti dostupné, umí přetavit individuální představy klienta do moderního charakteru nového bydlení. Dokládají to, mimo jiné, i četné realizace pražského studia Prodesi/Domesi – architektů realizujících dřevostavby po celé ČR i na Slovensku. Tým odborníků, který se specializuje výhradně na návrhy a realizace moderních dřevostaveb, je i hlavním aktérem mezinárodní přehlídky Salon dřevostaveb. Její již 19. ročník bude patřit mezi hlavní odborné doprovodné programy veletrhu DŘEVOSTAVBY 2019.
Následující rodinné domy Prodesi/Domesi nabízí inspiraci na bydlení, ve kterém se spojuje moderní architektonický vzhled s užitnými přednostmi stavění ze dřeva jako je zdravé vnitřní klima s jedinečnou vůní, rychlá a precizní výstavba, minimum mokrých proces ů, a také vhodnost konstrukce na vyhotovení stavby v nízkoenergetickém, anebo pasivním standardu. Je na zvážení klienta, zdali se rozhodne pro tzv. sloupkovou konstrukci (two by four) nebo pro výstavbu z masivních dřevěných panelů (CLT), která je čím dál víc populárnější i u nás.
Investice do rodinného domu ze dřeva je určitě dobrou volbou pro kvalitní a zdravé bydlení. U dřevostaveb dle individuálních požadavků je výběr dobrého architekta a zkušeného dodavatele klíčovým momentem na cestě k domovu s kvalitou, komfortem a vzhledem, jaký si přejete.
www.domesi.cz

10-IMG0080
9-IMG0066
8-VZ-Karlovarsko-0008
7-VZ-Karlovarsko-0007
6-LIMBACH-02-sonasfoto
5-IMG2186
4-IMG2013
3-IMG9504
1-Prezentan-PD-Ujezd-nad-Lesy-II-IMG8496-lr
2-p-d-ujezd-nad-lesy-int-IMG8483

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.