PROFIspeciál 2018 + supplement DŘEVO&stavby pro města a obce

Zobrazeno: 162

Devátý ročník speciálního vydání časopisu DŘEVO&stavby – PROFIspeciál 2018, který již tradičně připravujeme ve spolupráci s oborovým portálem www.tzb-info.cz, vychází i letos s přílohou - supplementem DŘEVO&stavby pro města a obce 2018.

V PROFIspeciálu 2018 najdete novinky z oboru, technicky zaměřené články, konstrukční detaily a řadu důležitých informací a prezentací firem, které vyrábějí produkty pro vaše praktické využití v oboru dřevostaveb. Dozvíte se, co vám mohou nabídnout a čím vám mohou pomoci při Vaší práci.
PROFIspeciál je praktickým informačním materiálem pro architekty, projektanty, a vůbec všechny odborníky z oboru dřevostaveb.
PROFIspeciál 2018 je ZDARMA (platíte pouze poštovné), pokud si ho objednáte do 10. 7. 2018! Po tomto datu je pak k dispozici v našem e-shopu.
PROFIspeciál je určen pro odbornou veřejnost profesně spojenou se zpracováním dřeva a jeho využitím ve stavebnictví právě v oboru dřevostaveb.
Supplement DŘEVO&stavby PRO města a obce 2018 slouží jako inspirace a pobídka k realizaci dřevostaveb, městského mobiliáře a vůbec chytrých řešení ve veřejném prostoru. Je zároveň návodem, jak uspět při žádosti o dotace a důkazem toho, že má smysl vstupovat s návrhy staveb do výběrových řízení municipalit ČR.
Vybraná témata:
Vlhkost v dřevostavbách, komíny v dřevostavbách, lité podlahy, nanomateriály, střešní okna, výplně otvorů, spojovací materiály, tesařské spoje, dřevoobráběcí stroje, statika dřevěných konstrukcí, sádrokarton pro vnější použití, tepelná čerpadla, Blower Door test, novinky a další témata.DŘEVO&stavby pro města a obce.

Pro města a obce 2018 (supplement)
Vybrané okruhy témat:
Supplement pro města a obce obsahuje kromě dřevostaveb pro edukaci a veřejný prostor také přehled aktuálních dotačních programů, jak zadávat veřejné zakázky, recept jak na zdravou školu, co dokáže dřevo v nemocniční prostředí, hodnocení inteligentního města a nechybí ani inspirace staveb na bázi dřeva z domova i ze zahraničí.

Objednávka tištěné verze ZDARMA zde.

ProfiSpecial2018obalka
ProMestaObce2018-titulka

 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.