Feel wood

Zobrazeno: 731

Podívejte se na rekonstrukci rodinného domu z konce devadesátých let. Dominoval mu spíše rustikálnější styl, díky nedávné rekonstrukci ovšem získal modernější vzhled a čistší design.

V koupelně byla na podlahu použita podlaha FeelWood Thermojasan v tloušťce 21 mm. Podlaha je celoplošně nalepená a po třech letech používání vypadá úžasně. Ačkoliv pod ní není použito podlahové vytápění, je velmi příjemná na chození a poskytuje pocit nesrovnatelný s jakoukoliv dlažbou.Pro obložení stropu byl pak použit kartáčovaný FeelWood smrk s bílým olejem, který se objevuje i na stěně v ložnici, v níž je doplněn dubovou podlahou FeelWood. Zatímco použití dřeva v ložnici a či obývacím pokoji je poměrně obvyklé, v koupelně vzbuzovalo překvapení jak u návštěv, tak u budoucích nájemníků domu. Všichni se však nakonec shodli, že dřevěná podlaha dodává koupelně luxusní vzhled a zároveň útulnost. Volbou Thermojasanu, který díky tepelné úpravě již takřka nereaguje na změny vlhkosti, se zároveň předešlo rizikům spojeným s použitím dřeva ve vlhčích prostorách.

V některých částech domu byly ponechány starší smrkové palubky SECA pocházející z konce 90. let. V kombinaci s bílými plochami a moderními prvky působí až překvapivě harmonicky, ačkoliv nebyly ošetřeny UV ochranou a během let zežloutly.

Použití dřeva dodává interiéru útulnost a pocit domova, a to i v případě kdy je držen spíše modernější a čistý design. Na tento aspekt reagovali velmi dobře i zájemci o pronájem i následnou koupi domu.

Přijďte se poradit s odborníky ze společnosti SECA, které dřevo bude nejhodnější pro Vás. Na veletrh DŘEVOSTAVBY 2018 od 1. 2., do pravého křídla Průmyslového paláce v Praze Holešovicích. Stánek firmy SECA nepřehlédnete.

38
37
36
34
33
32
31
17
12
11

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.