Přehled dodavatelů dřevostaveb pro všechny návštěvníky veletrhu ZDARMA

Zobrazeno: 1578

Adresář kvalitních dodavatelů dřevostaveb s kontakty, ukázkami realizací a projektů, dostanete zdarma na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018.
 V únoru již po deváté vychází oblíbená ročenka časopisu DŘEVO&stavby Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb. Jde o speciál, který již tradičně přináší prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva v České republice.

Letos NOVĚ s ukázkami realizací a projektů dřevostaveb! Adresář tak bude zároveň sloužit jako katalog dřevostaveb, z něhož si svou vysněnou dřevostavbu vybere určitě každý.
Nevíte si rady s kým stavět dřevostavbu? Jsou pro Vás dřevostavby novým oborem a těžko se orientujete v technologiích dřevostaveb? Je pro Vás těžké vybrat tu správnou?
Ročenka Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb vám poradí! Dozvíte se, co to jsou dřevostavby, jaké se u nás používají konstrukční systémy dřevostaveb a za pomoci jedinečného přehledu firem si jistě vyberete tu správnou!

Přijďte si pro Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb na holešovický veletrh DŘEVOSTAVBY 2018, dostanete ho ZDARMA na pokladně ke vstupence nebo na stánku SH7 časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky ve střední hale Průmyslového paláce.
www.drevoastavby.cz

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.