Šopa na Vás čeká ve veletržním vydání časopisu sruby&roubenky 1/2018

Zobrazeno: 528

Na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018 pro Vás bude připraveno čerstvé vydání oblíbeného časopisu sruby&roubenky 1/2018. Že nevíte, co šopa je? Přijďte si pro nové vydání na stánek SH7 a vše se dozvíte.

Dalšími tématy veletržního vydání jsou samozřejmě redakční návštěvy srubů a roubenek v české kotlince, rekonstrukce masivních dřevostaveb, technická témata jakým je komínový průduch a nebo třeba detail rohových spojů dřevostaveb. Novinkou je rubrika „Ze zápisníku soudního znalce“, která Vás překvapí a možná i bude šokovat. Můžete si i zasoutěžit. Otevíráme totiž další ročník ankety Dřevostavba roku 2018 časopisů sruby&roubenky a DŘEVO&stavby, v níž můžete vyhrát například vestavný set spotřebičů značky MORA.
Připomínáme, že téma srubů a roubenek bude výhradním tématem nedělního doprovodného programu veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018.

Online ochutnávku veletržního vydání časopisu sruby&roubenky 1/2018 najdete zde.  

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.