100% přírodní oleje a vosky ochrání dřevo i zdraví

Zobrazeno: 561

Dřevěný interiér si vybíráme kvůli dobrému pocitu, chceme cítit přírodu, vnímat vůni dřeva. Dřevo ale musíme ošetřit proti působení různých škodlivých vlivů. Je dobré vědět, že dnes můžeme chránit dřevo a tím i své zdraví použitím čistě přírodních olejů a vosků Painteco.


Proč pokoušet svou imunitu, když existují i čistě přírodní produkty za příznivou cenu, u kterých žádné nenápadné nebezpečí nehrozí? Naprosto ekologicky čisté oleje, lazury a vosky PAINTECO i bez chemie splňují nejvyšší standardy ochrany a dekorace dřeva. Výborně chrání proti vlhkosti, výsledný nátěr zůstává prodyšný, trvale pružný, má zvýšenou odolnost proti mechanickému oděru i dřevokazům, nikdy neoprýská. Je maximálně šetrný ke dřevu, přírodě, vašemu zdraví.

Přírodní oleje a vosky PAINTECO představí na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018 společnost ADEX v levém křídle, na stánku LK1.

Interier-100-Lnn-Olej-Painteco
saunov-olej-Painteco

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.