Do dřevostavby patří dřevěná podlaha

Zobrazeno: 435

Pořiďte si podlahu, kterou budete mít už napořád. Filozofie všech dřevostaveb, srubů, roubenek a dalších dřevěných domů se opírá o maximální využití dřeva a všech jeho fyzikálně-mechanických vlastností. Benefitem pro majitele dřevostavby je zdravé mikroklima bez plísní a vlhkosti v interiéru.

Proč si takové prostředí kazit umělou podlahovou krytinou? Pořiďte si to, co dřevostavbě nejvíce sedí, podlahy z masivního dřeva. Dokonale podtrhnou smysl dřevostavby.

Nebojte se údržby dřevěné podlahy. Neliší se.
Strašákem může být pro řadu lidí péče o masivní podlahu. Ta je přitom úplně stejná (a někdy i jednodušší) než péče o ostatní podlahové krytiny. Na běžnou údržbu stačí klasické vysávání a stírání. Jako všechny ostatní dřevěné prvky v domě, například obložení stěn nebo dřevěné fasády, bude v průběhu let podlaha měnit svou podobu. To je však žádoucí. Navíc při každé renovaci, která se provádí zhruba po 10 letech, můžete totálně změnit vzhled podlahy. Dodat jí jinou barvu nebo odstín… zkrátka co se vám zlíbí.
Když už si tedy pořizujete dřevostavbu, myslete na to, že byste tuto filozofii měli dodržet i v interiéru. Věřte, že bydlení pak bude mnohem příjemnější.

Profesionály na palubky, podlahy, prkna, hranoly, spojovací materiál a ošetření dřeva, společnost Serafin Campestrini (SECA), jejíž moderní výrobní prostory jsou Borohrádku ve východních Čechách, můžete navštívit na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018 v pravém křídle na stánku PK51.

severska-borovice
reference-pokoj
masivni-bez-lepidla
kvalita-povrchu
Dub
jehlicnate-listnate
hausbot2
hausbotreference
dum-SECA

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.