Profesionální obnova nátěru

Zobrazeno: 526

Roubenka na horách byla povětrnostně velmi namáhána. Díky tomu byl nátěr místy velmi degradován a bylo nutno přistoupit k zásadnější rekonstrukci nátěru. Práci komplikoval použitý materiál původního nátěru, protože vodou ředitelná silnovrstvá lazura se obtížně odstraňuje.

Po odstranění degradovaných vrstev barvy až na dřevo byl založen nový nátěrový systém. Nátěr se skládá ze tří vrstev alkydového typu a odstínem je natónován do původní barvy roubenky.

Odborníka na obnovu nátěrů srubů a roubenek najdete na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018. Pan Ehl bude na stánku PK46 v pravém křídle..

IMG0408
IMG0405
IMG0338
IMG0335
IMG0339
IMG0411

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.