Dodavatele dřevostavby si vybrali na veletrhu

Zobrazeno: 513

Zásadní pro rozhodnutí byla kvalita a hlavně rychlost stavby. K nastěhování byla dřevostavba připravena za 4 měsíce. Nízkoenergetická dřevostavba byla stavěna pro rodinu, která z půdního bytu v centru Prahy ráda často odjížděla na chalupu za přírodou. Proto se manželé rozhodli z rušného centra přestěhovat na klidný okraj Prahy.


Půdní šikminy v bytě jim nevyhovovaly, proto jedním z hlavních požadavků bylo, aby dům disponoval dvěma plnohodnotnými patry.
Dům vychází z projektového domu KLASIK 148, který se upravil dle představ budoucích majitelů. Uzpůsobeny byly vnitřní dispozice, přibyla garáž se zastřešením vchodu a cihlový obklad.

Délka výstavby dřevostavby
Výstavba započala v listopadu základovou deskou. Samotná stavba dřevostavby pak pokračovala od ledna do dubna a prvního máje byl dům připraven k nastěhování.

Technické parametry
Zastavěná plocha: 123 m2
Užitná plocha: 178 m2
Stěnový systém: ALFADIFU
Vytápění: teplovodní podlahové vytápění s elektrickým ohřevem vody

Jak se v domě bydlí samotným obyvatelům?
Jejich názor naleznete zde: drevostavby.cz – Třikrát "ano" pro dřevostavbu

Navštivte specialistu na výrobu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb, společnost ALFAHAUS, na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018 i Vy.

drevostavba-exterier
drevostavba-kuchyn
drevostavba-interier-loznice
drevostavba-interier-kuchyn
drevostavba-interier-koupelna
drevostavba-interier2
pojdte-dal-stavba-dle-projektoveho-domu-klasik-148
drevostavba-exterier2
drevostavba-exterier1
drevostavba-pudorys-1np

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.