Den dřevostaveb představí 7. října 2017 to nejlepší z nabídky členských firem Asociace dodavatelů montovaných domů

Zobrazeno: 873

Asociace dodavatelů montovaných domů, jejímž generálním partnerem je společnost Fermacell, bude v sobotu 7. října 2017 pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník „Dne dřevostaveb“. Cílem bude i letos propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejen vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

První říjnovou sobotu tak budou od 10:00 do 17:00 hodin otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné stavby členských firem ADMD na území celé České republiky. Smyslem letošní akce, pořádané s motem „Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka“, je poskytnout zájemcům o novou dřevostavbu komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce jim prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.

Den dřevostaveb 2017 umožní si domy nejenom na vlastní oči prohlédnout, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování investor potřebuje. Chybět nebudou ani podrobnosti o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7. 10. 2017 navštívit, se bude pohybovat kolem třiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech k dispozici, je zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz , kde jsou také podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na facebooku ADMD.

„Dřevostavby jsou u nás rok od roku atraktivnější, svědčí o tom i statistiky. Ve vývoji počtu realizovaných dřevostaveb na našem trhu byl loňský rok rekordní, dokončeno a zkolaudováno bylo celkem 2 013 domů s dřevěnou nosnou konstrukcí, což bylo oproti roku 2015 o 222 (+12%) domů více. Navíc nás těší, že tempo růstu dřevostaveb bylo v roce 2016 téměř 3x rychlejší, než u domů realizovaných jinými technologiemi. Jsem přesvědčen, že k tomuto výrazně pozitivnímu růstu přispělo několik faktorů. Zlepšila se politická a ekonomická situace v ČR, výhodné byly také podmínky financování, navíc rostl počet spokojených lidí, kteří již ve své nové dřevostavbě bydlí a předávají své pozitivní zkušenosti dál. Příznivé byly i ceny dřevostaveb. Rok od roku se zlepšuje vnímání hlavních výhod dřevostaveb - kvalita provedení domu, tepelně izolační vlastnosti a celkový komfort bydlení, rychlost výstavby či nízké provozní náklady.“, uvedl ing. Vratislav Blaha, předseda ADMD.

Veškeré podrobnosti o Dnu dřevostaveb 2017 najdete na www.dendrevostaveb.cz.

 

 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.