Wolf System slaví 50 let firmy

Zobrazeno: 705

V České republice působí jako dceřiná společnost od roku 1992, tedy více než čtvrt století. Veškeré poznatky a know-how daného oboru získané ze zemí Evropské unie aplikují na domácím trhu. Jedním z hlavních produktů firmy jsou projekce, výroba a výstavba montovaných dřevostaveb – nízkoenergetických domů a budov s větším rozsahem užití.


K tomuto významnému mezníku připravila společnost Wolf Systém ve spojení s předními architekty zcela novou paletu produktů výstavby rodinných domů. Na bázi montovaných dřevostaveb, ve spojitosti s nejmodernějšími trendy ekologického a zdravého bydlení, nabízí širokou škálu rodinných domů. Jednotlivé modely domů jsou v katalogu členěny na základní tvary a typy, které se dále rozvíjejí a upřesňují. Při osobním jednání je pak možné výběr konkretizovat a typově upravovat či měnit. Samozřejmě i klasická provedení domů, jedno a dvoupodlažní se sedlovou nebo valbovou střechou, zůstávají nadále v nabídce. Taktéž individuální požadavky a přání jsou nadále prioritou ve smyslu motta firmy „ individuální návrh – systémová výstavba.“ Provedení konstrukce jednotlivých domů musí vždy vyhovovat současným požadavkům na co nejnižší spotřebu energií. Tyto tzv. nízkoenergetické domy, doloženy energetickým štítkem, mohou být na přání zákazníka dodány v různých variantách realizace a dokončení. Výroba jednotlivých částí budoucího domu je doložena evropským certifikátem ETA.

Na základě Vašeho prvotního výběru se tým zkušených pracovníků ujme dalších fáze přípravy – vypracování projektu, zajištění následné výroby a realizace Vašeho domu. Navíc společnost nabízí pomoc při vyhledávání a koupi pozemků, prodej vlastních pozemků, pomoc při jednání s bankami a v neposlední řadě při jednání se stavebním úřadem.

www.wolfhaus.cz, www.wolfsystem.cz

Individuell-KoflerEllensohn-2011-25
Individuell-KoflerEllensohn-2011-24
Individuell-KoflerEllensohn-2011-22
Individuell-KoflerEllensohn-2011-32
Individuell-Innen-KoflerEllensohn-2011-21
Individuell-Innen-KoflerEllensohn-2011-41
Individuell-Innen-KoflerEllensohn-2011-42
Individuell-Innen-KoflerEllensohn-2011-43
01persp
03pers

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.