Trojúhelníkový pozemek s převýšením přes tři metry a dřevostavba od Celet

Zobrazeno: 430

Firma Celet zrealizovala další výjimečnou stavbu, která byla tak trochu "oříškem". Ing. arch. Jan Alex Řezáč (MODULORA) navrhl krásnou stavbu. Dokázal architektonicky vymyslet objekt na velmi

obtížném místě, které bylo tvořeno trojúhelníkovým pozemkem s převýšením přes tři metry. Tento projekt byl skvěle promyšlen. Důmyslné řešení se promítlo i do detailů interiéru. Po té co byla idea ztvárněna na papíře, Celet převzal otěže a pustil se do práce.
Na fasádě domu je instalována speciálně vyvinutá omítka imitující surový beton (materiál JUB) - přesto difúzně otevřená konstrukce obvodových stěn, včetně kombinace klasické točené omítky.
Autorem fotografií je pan Martin Kocich.
www.celet.cz

slan-1
slan-2
slan-3
slan-4
slan-6
slan-5

Sub galleries

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.