Desky fermacell v interiéru i na fasádách dokončovaných dřevostaveb řadových rodinných domů v Brandýse nad Labem

Zobrazeno: 397

Projekt „Slunečné terasy Brandýs – Kostelecká“ je umístěn na západní straně města v blízkosti centra, developerem i prodejcem je společnost Slunečné terasy s.r.o. Na vnitřní stěně i fasádě rámové dřevostavby z produkce společnosti RD Rýmařov jsou instalovány sádrovláknité desky fermacell.

Vlastní stavby nově realizovaných řadových rodinných domů jsou koncipovány jako trojpodlažní se sedlovou střechou a dispozici 4+kk (užitná plocha je 122 m2). V přízemí každého domu je technická a hlavní obytná část se vstupem na zahrádku, v prvním patře jsou ložnice a koupelna, v podkroví pak další ložnice a komora, popřípadě další koupelna.

Společnost Slunečné terasy s.r.o. se dlouhodobě orientuje na výstavbu nízkonákladových domů, převážně dřevostaveb v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Jejím zájmem je nabídnout novým majitelům kvalitní a kompletně dokončené domy včetně komunikací i oplocení zahrad v nízkých cenových relacích tak, aby byly přístupné především pro mladé začínající rodiny. Z těchto důvodů se firma zabývá také realitní činností a prodejem svých domů.

Důraz na spojení kvality a nízkých pořizovacích a provozních nákladů dokládá jak výběr dřevěné rámové konstrukce a stavebních materiálů (včetně sádrovláknitých desek fermacell, vynikajících svými pevnostními, akustickými i protipožárními parametry), tak i řešení vytápění. To je kompletně zajištěno elektrickými topnými systémy - hlavní spotřeba energie, tj. vytápění domu, je díky konstrukci domu snížena na takovou úroveň, že je nejvýhodnější použít právě vytápění elektrickou energií.

Realizace řadových rodinných domů úspěšně pokračuje, v létě 2017 se dokončovala výstavba prvních dvou (z celkem sedmi) skupin rodinných domů. Všechny domy jsou už vyprodány a první majitelé se do nich začnou stěhovat už na podzim letošního roku.

Více informací najdete na www.slunecne-terasy.cz.

Vizualizace-Pohled-do-ulice-Kosteleck
Vizualizace-Brands-Kosteleckpohled-od-vjezdu-do-arelu
Vizualizace-Brands-Kosteleckpohled-od-parku
Vizualizace-Brands-Kosteleck-situace-v-arelu-A2-1
Foto-Brands-Kosteleck-2
Foto-Brands-Kosteleck-3
Foto-Brands-Kosteleck-4
Foto-Brands-Kosteleck-5
Foto-Brands-Kosteleck-6
Foto-Brands-Kosteleck-1

Sub galleries

 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.