Moderní roubenky s PURLIVE

Zobrazeno: 531

Těšíte se na víkend? Strávíte ho s nohama na stole? A líbilo by se Vám pozorovat přes prsty východ slunce nad horami porostlými hustými lesy? Žít v přírodě nemusí být vůbec složité. Moderní chaty jsou dostupné a dokonce i trvale obyvatelné. Sami si pak zvolíte, zda chcete jezdit do přírody na dovolenou, nebo se do ní přestěhujete trvale. PURLIVE nabízí různé možnosti.


Aktuálně společnost zahájila realizaci rekreační chalupy ve Velkých Karlovicích. Výsledné dílo bude esteticky půvabné a zároveň velmi praktické a ekonomické. Investice se tak brzy vrátí.
Chalupa bude vystavěna ze stavebního systému PURLIVE jako nízkoenergetický dům. Zároveň bude proveden roubený obklad z masivního dřeva, tak aby chalupa zapadla do malebné valašské krajiny. Díky systému PURLIVE bude dílo dokonáno během pouhých čtyř měsíců. Přesto získá vzhled tradiční horské roubenky s exteriérem i interiérem z masivního dřeva. Zároveň bude plnohodnotným nízkoenergetickým domem. Kvalitní materiály navíc zajistí, že PURLIVE chalupa nebude podléhat klimatickým změnám a dlouhodobě si zachová svůj ráz.
Celoroubené chalupy byly stavěny před 100 a více lety, a to z důvodu neexistence jiné dostupné varianty pro chudé horské obyvatelstvo. Nyní je masivní dřevo luxusním materiálem. PURLIVE dokázal skloubit tradici a moderní zpracování v dokonale harmonický celek.
Stavební systém Purlive je dodáván stavebním firmám, které mají u výrobce podporu jak v části architektonické, projekční ale i technického zaškolení. Purlive sendvičové panely odebírají stavební firmy, které následně rodinný dům dokončí do jakékoli finální podoby.

www.purlive.cz

Vizualizace-Velke-Karlovice
Pohled-Velke-Karlovice
7CFC610D-CAB8-460A-B00C-0C4667D2537F
posed-037
foto-115-016
DSC02555
DSC02544
DSC02546

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.