Vybírejte si mezi projekty dřevostaveb, které jsou seřazené podle jejich oblíbenosti mezi čtenáři a fanoušky portálu Dřevostavitel.cz

Zobrazeno: 1244

Portál Dřevostavitel.cz spustil novou službu Projekty rodinných domů. Projekty jsou řazené dle hlasů, které jim ve formě „lajků“ udělují čtenáři a fanoušci portálu Dřevostavitel.cz.

Projekty je možné dále třídil dle kritérií a můžete si vybírat mezi rodinnými domy na klíč nebo upravit hledání jen např. na bungalovy na klíč.

Od spuštění projektu si lidé zobrazili přes 40 tisíc stránek právě s projekty dřevostaveb. Vybírat si mohou z více než 250 projektů, mezi nimiž jsou i nízkoenergetické domy či pasivní dřevostavby.

Všemi kritérii pro filtrování domů v této galerii projektů jsou: Dispozice, Patrový dům/Bungalov, energetický standard, konstrukční systém, cena a možná fáze dokončení realizace.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.