Český ostrovní dům – studentská architektonická soutěž

Zobrazeno: 574

Dnes bylo zahájeno hlasování v Ocenění za udržitelnost a společenskou odpovědnost organizovaném Úřadem vlády ČR, Ministerstvem průmyslu a obchodu, Českou rozvojovou agenturou a Informačním centrem OSN v Praze.

ČR je první země na světě, kde tato soutěž probíhá a Český ostrovní dům byl vybrán z 250 subjektů do nejužšího výběru sedmi projektů.

Projekt, který se zabývá budoucností soběstačnosti budov a jejich šetrností k přírodě, si jistě zaslouží podporu. Pomozte svým hlasem na: http://www.globalnicile.cz/hlasovani/
Veletrh DŘEVOSTAVBY se stal partnerem soutěže.

Informace o projektu.
Informace o soutěži.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.