Fermacell dále rozšiřuje své portfolio - nyní má v sortimentu pod názvem fermacell design nový obkladový panel s finální povrchovou úpravou. Nové panely se vyrábí ze sádrovláknitých desek fermacell nebo cementovláknitých desek fermacell Powerpanel H2O. Panely splňují třídu reakce na oheň A2. Desky fermacell design snesou vysokou zátěž, jsou odolné proti nárazům a otěru, čisticím prostředkům a graffiti. Proto mohou být použity všude tam, kde jsou požadovány vysoké nároky na obklady stěn, jako například v nemocnicích, ve školách, v bytové výstavbě nebo v laboratořích, popř. v čistých nebo mokrých prostorách.

Číst více

Zájem o masivní dřevostavby v naší zemi znatelně roste. Jsou správně vnímány jako ekologické, postavené z obnovitelných zdrojů. Představují zdravé bydlení vhodné nejen pro alergiky či astmatiky. Přestože technologie jejich výstavby vychází ze zkušeností našich dědů a pradědů, společnost Sruby Rajec stále hledá nové možnosti, jak stavby vylepšit a zdokonalit.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.