Prestižní mezinárodní přehlídka moderní architektury ze dřeva Salon dřevostaveb 2019 začíná v těchto dnech výzvou pro architekty. Do termínu 8. 10. 2018 mohou zasílat architekti z ČR a SR ukázky (4-5 fotek + půdorysy) svých v uplynulém roce zajímavých realizovaných moderních dřevostaveb na salondrevostaveb@prodesi.cz a taky na této adrese a na čísle +420 732 705 574 získat více informací o akci, které ráda poskytne koordinátorka Salonu dřevostaveb, Klára Vlková.

Číst více

Inteligentní 5 + kk

Zobrazeno: 276

Moderní rodinný dům KUBIS 632 o dispozicích 5 + kk a garážovým stáním je perfektním bydlením pro celou rodinu! Dům obsahuje inteligentní řízené vytápění a větrání světové značky.

Číst více

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) pořádá pro všechny příznivce dřevostaveb akci „Den otevřených dřevostaveb 2018“, která se bude konat v sobotu dne 6. 10. 2018 od 10:00 do 17:00 hodin, kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.