Marketing je dnes jeden z velice populárních oborů a není se čemu divit. Je v něm hodně peněz. Díky "dobrému" marketingu může dnes dobře fungovat i firma, která zas až tak kvalitní produkty vlastně nemá. Jiná firma, která sice dělá produkty kvalitní, ale chce s touhle neférovou konkurencí držet krok, musí do marketingu investovat víc. Na to musí reagovat ta první firma a tak to jde dál a dál. Roztáčí se marketingový vír, který postupně nabírá velikost i obrátky...

Číst více

Adresář kvalitních dodavatelů dřevostaveb s kontakty, ukázkami realizací a projektů, dostanete zdarma na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018.
 V únoru již po deváté vychází oblíbená ročenka časopisu DŘEVO&stavby Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb. Jde o speciál, který již tradičně přináší prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva v České republice.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.