Asociace dodavatelů montovaných domů, jejímž generálním partnerem je společnost Fermacell, bude v sobotu 7. října 2017 pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník „Dne dřevostaveb“. Cílem bude i letos propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejen vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

Číst více

V České republice působí jako dceřiná společnost od roku 1992, tedy více než čtvrt století. Veškeré poznatky a know-how daného oboru získané ze zemí Evropské unie aplikují na domácím trhu. Jedním z hlavních produktů firmy jsou projekce, výroba a výstavba montovaných dřevostaveb – nízkoenergetických domů a budov s větším rozsahem užití.

Číst více

Vnější obálku domu určuje materiál, barva a provedení fasády, musí dům chránit před povětrnostními vlivy, neoddiskutovatelně má však i estetickou funkci. Pokud obkladové fasádní materiály ovlivňují pocity či vnímání domu jako celku, má dřevěná fasáda před svými konkurentkami z jiných materiálů náskok. Dřevo samo o sobě budí dojem elegance a přátelskosti, takového domu se nebojíme, naopak mu rádi věnujeme pohled, možná i dva...

Číst více

Projekt „Slunečné terasy Brandýs – Kostelecká“ je umístěn na západní straně města v blízkosti centra, developerem i prodejcem je společnost Slunečné terasy s.r.o. Na vnitřní stěně i fasádě rámové dřevostavby z produkce společnosti RD Rýmařov jsou instalovány sádrovláknité desky fermacell.

Číst více

Jak souvisí udržitelný rozvoj a české dřevo? Naše dřevo pochází z lesů, ve kterých se hospodaří trvale udržitelným způsobem. České lesy jsou ze zákona obhospodařovány podle Lesních hospodářských plánů a osnov, které jasně stanovují, jak se má o les pečovat, aby byl trvale udržitelným zdrojem suroviny. (Zákon č. 289/1995 Sb.)

Číst více

Dřevo je obnovitelný materiál. Spojením vody, slunečního záření, půdních minerálů a oxidu uhličitého roste v českých lesích přírodní surovina, kterou umíme využívat trvale udržitelným způsobem. Po staletí se generace lesníků staraly o lesy tak, abychom z nich měli dostatek dřeva jak my, tak i lidé, kteří přijdou po nás.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.