Lépe, kvalitněji a více ekologicky

Podle této tříslovné mantry se pravděpodobně řídí ve společnosti NEMA Dřevostavby s. r. o. při výrobě dřevostaveb a hlavně při vymýšlení nových postupů a vychytávek, které ve výsledku ocení hlavně investor. Představujeme vám tři z jejich novinek, které rozhodně stojí za zmínku.

Číst více

Moderní dřevostavba z panelů DNK Air

Jedná se o lehce upravený typový dům obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou, který však působí velmi moderním dojmem. V tomto případě se to skvěle povedlo, a to mimo jiné díky kamennému obkladu, který opticky rozčlenil fasádu. Pro takovéto konstrukce používá společnost DOMY D.N.E.S. panel DNK Air.

Číst více

Vybírejte si zastínění – pergola na Vaši zahradu či terasu

Společnost Maron úspěšně vstoupila na trh roku 1991, v letošním roce tedy slaví 25-leté výročí. Společnost se zabývá stínicí technikou, a to jak venkovním, tak vnitřním zastíněním. Zakládá si na rodinné tradici a na individuálním přístupu k zákazníkům. Spolupracuje s ověřenými a spolehlivými dodavateli ze zahraničí.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.