Časopis sruby&roubenky 4/2018 je již v prodeji!

V posledním letošním vydání časopisu sruby&roubenky najdete mimo jiné:
 • pět redakčních návštěv mimořádně povedených masivních dřevostaveb - cedrového srubu, nově postavené usedlosti, smrkové roubenky, poctivého rozlehlého srubu a dřevěného bungalovu

Číst více

Přehled dodavatelů dřevostaveb pro všechny návštěvníky veletrhu ZDARMA

Adresář kvalitních dodavatelů dřevostaveb s kontakty, ukázkami realizací a projektů, dostanete zdarma na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018.
 V únoru již po deváté vychází oblíbená ročenka časopisu DŘEVO&stavby Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb. Jde o speciál, který již tradičně přináší prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva v České republice.

Číst více

Profesionální obnova nátěru

Roubenka na horách byla povětrnostně velmi namáhána. Díky tomu byl nátěr místy velmi degradován a bylo nutno přistoupit k zásadnější rekonstrukci nátěru. Práci komplikoval použitý materiál původního nátěru, protože vodou ředitelná silnovrstvá lazura se obtížně odstraňuje.

Číst více

Symbióza stylů mezi tradičním srubem a moderním domem

Pravou krásu dřeva lze ocenit a vychutnat jen v opravdovém srubu či roubence. Zásadní rozdíly mezi jednotlivými domy na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2018 profesionálně vysvětlí zástupci společnosti LéonWood, která již pětadvacet let představuje to nejlepší na evropském trhu v oblasti srubů a dřevostaveb. Se stovkou každoročně realizovaných staveb patří firma k předním dodavatelům masivních dřevostaveb v Evropě.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.