Co dokáže vítr?

Označení ETA by měla být určitou zárukou toho, že výrobek byl otestován a splňuje dané normy. Že to může být ve skutečnosti i jinak, je jasné všem profesionálům. Pomocí praktické ukázky Vám ukážeme, že silnější vítr dokáže ohnout relativně stabilní úhelník. K tomu však nemusí dojít, pokud si vyberete kvalitní výrobky, které prochází dlouhou řadou testování včetně větrných a seismologických pokusů. Zdánlivě zanedbání hodné rozestavění děr na úhelníku Vám může ušetřit spoustu peněz a problémů.

Číst více

Naslouchejte tichu – akustika v bydlení (video)

Klíčovým faktorem pro zajištění kvalitního bydlení je i akustický komfort, který lze dosáhnout kontrolou přenostu hluku.
Dřevěné struktury, jako všechny lehké konstrukce, nemají vysoký akustický výkon v nízkých a středných frekvencích, zejména s ohledem na zvuky nárazu a přenosu strukturálních vibrací, komponenty tvořící samotnou strukturu.

Číst více

Už to pro Vás stavíme!

Příprava veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017 je v plném proudu!

Montážní dny začaly.. Některé realizační firmy staví rozsáhlé a obtížné expozice.
Dřevostavby, sruby, roubenky a mnohé další začínají růst v Průmyslovém Paláci Holešovického Výstaviště. Výsledek bude stát za to!
Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.