Dubová podlaha v praxi

Ať už vybíráte podlahovou krytinu pro svůj nový dům, rozhodli jste se rekonstruovat nebo jen konečně vyhodit ten starý koberec z obýváku, dřevěná podlaha bude vždy tou správnou volbou. Interiérové studio Heth díky své široké nabídce konstrukcí, dřevin, povrchových úprav a barevností dřevěných podlah navíc nadchne jak vyznavače klasiky, tak i milovníky moderního designu. A zvláště dnes, kdy na nás v moderních domácnostech často číhá sterilní a chladný kov, je přirozená krása dřeva prostředkem, jak domovu navrátit jeho teplo a útulnost.

Číst více

Půdní schody, kterými teplo neunikne

Nekvalitní půdní schody jsou potenciálním zdrojem energetických ztrát, kvůli teplu unikajícímu do prostor nevytápěné střechy. S tím přichází i komplikace se vznikající vlhkostí a kondenzovanou vodou, která se dostává do stropu. Výsledkem jsou objevující se plísně, vlhké stropy a nepříjemné fleky.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.