Hrubá stavba roubenky za 3 týdny

Na stavbu roubenky použila společnost RYKOS dle přání investora lepené BSH hranoly. Dispozice stavby o rozměrech 9 x 7,5 m obsahuje verandu, vstupní předsíň, obytnou místnost s kuchyňským koutem, koupelnu, technickou místnost, schodiště, pohledové 2NP se dvěma ložnicemi a šatnou a vstup na balkon z ložnice.

Číst více

Profesionální obnova nátěru

Roubenka na horách byla povětrnostně velmi namáhána. Díky tomu byl nátěr místy velmi degradován a bylo nutno přistoupit k zásadnější rekonstrukci nátěru. Práci komplikoval použitý materiál původního nátěru, protože vodou ředitelná silnovrstvá lazura se obtížně odstraňuje.

Číst více

Roubenka, stodola a zvonička

Na jednom návrší v Kokořínsku, na místě dřevomorkou zničené roubenky vznikla nová stavba, která se od zdejších tradičních staveb liší velmi neobvyklou dispozicí a jednotlivými prvky.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.