Den dřevostaveb představí 7. října 2017 to nejlepší z nabídky členských firem Asociace dodavatelů montovaných domů

Asociace dodavatelů montovaných domů, jejímž generálním partnerem je společnost Fermacell, bude v sobotu 7. října 2017 pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník „Dne dřevostaveb“. Cílem bude i letos propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejen vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

Číst více

Do dřevostavby patří dřevěná podlaha

Pořiďte si podlahu, kterou budete mít už napořád. Filozofie všech dřevostaveb, srubů, roubenek a dalších dřevěných domů se opírá o maximální využití dřeva a všech jeho fyzikálně-mechanických vlastností. Benefitem pro majitele dřevostavby je zdravé mikroklima bez plísní a vlhkosti v interiéru.

Číst více

Dubová podlaha v praxi

Ať už vybíráte podlahovou krytinu pro svůj nový dům, rozhodli jste se rekonstruovat nebo jen konečně vyhodit ten starý koberec z obýváku, dřevěná podlaha bude vždy tou správnou volbou. Interiérové studio Heth díky své široké nabídce konstrukcí, dřevin, povrchových úprav a barevností dřevěných podlah navíc nadchne jak vyznavače klasiky, tak i milovníky moderního designu. A zvláště dnes, kdy na nás v moderních domácnostech často číhá sterilní a chladný kov, je přirozená krása dřeva prostředkem, jak domovu navrátit jeho teplo a útulnost.

Číst více

Feel wood

Podívejte se na rekonstrukci rodinného domu z konce devadesátých let. Dominoval mu spíše rustikálnější styl, díky nedávné rekonstrukci ovšem získal modernější vzhled a čistší design.

Číst více

Nové vydání časopisu DŘEVO&stavby je v prodeji!

V prázdninovém vydání časopisu DŘEVO&stavby najdete:
• šest redakčních návštěv v moderní dřevostavbě, tradičním rodinném domě s venkovským nádechem nebo v rekonstrukci dřevostavby, díky níž se stará stodola proměnila v osobitou stavbu s dřevěným srdcem

Číst více

Už to pro Vás stavíme!

Příprava veletrhu DŘEVOSTAVBY 2017 je v plném proudu!

Montážní dny začaly.. Některé realizační firmy staví rozsáhlé a obtížné expozice.
Dřevostavby, sruby, roubenky a mnohé další začínají růst v Průmyslovém Paláci Holešovického Výstaviště. Výsledek bude stát za to!
Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.