100% přírodní oleje a vosky ochrání dřevo i zdraví

Dřevěný interiér si vybíráme kvůli dobrému pocitu, chceme cítit přírodu, vnímat vůni dřeva. Dřevo ale musíme ošetřit proti působení různých škodlivých vlivů. Je dobré vědět, že dnes můžeme chránit dřevo a tím i své zdraví použitím čistě přírodních olejů a vosků Painteco.

Číst více

Feel wood

Podívejte se na rekonstrukci rodinného domu z konce devadesátých let. Dominoval mu spíše rustikálnější styl, díky nedávné rekonstrukci ovšem získal modernější vzhled a čistší design.

Číst více

Ošetřovat dřevo jde i bez chemie!

Spolehlivá ochrana dřeva může být na 100% čisté přírodní bázi, tedy bez přídavků jakékoliv chemie a přitom nás nemusí finančně zruinovat. Důkazem toho jsou ekologické lněné oleje a vosky PAINTECO stejnojmenného lotyšského výrobce, které dováží do ČR firma ADEX.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.