Dřevo přiznané z obou stran

Představujeme vám stavbu horské chaty v Čenkovicích, která byla provedena technologií CLT, což jsou panely tvořené z křížem lepených masivních desek. Zajímavé na této stavbě je,

Číst více

Dubová podlaha v praxi

Ať už vybíráte podlahovou krytinu pro svůj nový dům, rozhodli jste se rekonstruovat nebo jen konečně vyhodit ten starý koberec z obýváku, dřevěná podlaha bude vždy tou správnou volbou. Interiérové studio Heth díky své široké nabídce konstrukcí, dřevin, povrchových úprav a barevností dřevěných podlah navíc nadchne jak vyznavače klasiky, tak i milovníky moderního designu. A zvláště dnes, kdy na nás v moderních domácnostech často číhá sterilní a chladný kov, je přirozená krása dřeva prostředkem, jak domovu navrátit jeho teplo a útulnost.

Číst více

Dům 122 s chytrými kombinacemi

05. 09. 2016 | Dům č. 122 ALLSTAV má téměř čtvercový půdorys, a tím mu projektant vytvořil podmínky pro chytré kombinace vnitřního uspořádání. Samozřejmě, že šikovný projektant tvoří jeden z pilířů dobrého domu, ale v našem případě je tím klíčovým prvkem síla stavitele.

Číst více

Feel wood

Podívejte se na rekonstrukci rodinného domu z konce devadesátých let. Dominoval mu spíše rustikálnější styl, díky nedávné rekonstrukci ovšem získal modernější vzhled a čistší design.

Číst více

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!

Rezervace tl.